|
Roger to pewnie jest szykowany za Jirsaka,chociaż pamiętam że w Legii był też wystawiany na lewej pomocy ale na skrzydłowego to On chyba jest za wolny.
Skoro jednak jak piszą niektórzy gra on w AEK-u b.dobrze to pewnie będzie trzeba koło miliona € wykartkowac tym bardziej że ma ważny kontrakt do 30.06.2013
|