Jaroo1 napisał(a):

|
... Gra tak bez sensu prowadzi polskie kluby ze glowa mala...
|
hm... z tego co zauważyłem aż tak źle nie jest... zespoły z miejsc 2-3 bezpośrednio awansują do LM, a 4-ta drużyna co drugi sezon średnio. W tych 3 drużyn co 2 sezon jakaś gra w ćwierćfinale LM. Cudów ni ma, ale nie tak źle

Tak średnio najlepsze polskie kluby kupują 3-5 zawodników za kwotę w przedziale 7-10 mln E za sztukę, są to reprezentanci Holandii, Belgii, Francji. W dodatku tak ciągu tych 20-tu paru sezonów Puchar UEFA ze 3 razy był zdobyty przez polskie kluby. Niestety na rozwój klubu już nie mogę liczyć, choć frekwencja jest ponad 95% to brak miejsca na rozbudowę. A tak w nawiązaniu do meczu Wisła-Górnik to murawę mamy reweracyjna

do roku 2035 nie udało mi się jej wymienić

.
I taka ciekawostka Polska na świetnych zawodników, reprezentacja nie spada poniżej 7 miejsca. Zawodnicy grają w Realu, Barcelonie itd., więc jest nadzieja
