KMZ napisał(a):

a ja wam powiem ze Roger i Baszczu nie są złymi pomysłami
Baszczu za Cikosa (Oczywiście kapitan) i dla nas byłby jak serce i dawniej mózg drużyny Arek ;-)
a Roger ? mógłbym się ciekawie prezentować w choince Maskaanta ;-)
Sobol
Roger - Melikson
Kirm - Mały
|
Ja nie myślę że Roger to zły gracz , w Polsce to on zbytnio nie miał z kim pograć.
Kirm - od kilku meczy gra lipę , albo zacznie grać albo też trzeba będzie myśleć nad konkurencją dla niego.
Co do Sobola , to wiem że to ważne ogniwo w naszym zespole , no ale każdy widzi jak gra ;/