Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44230
Stary 04.05.2011, 17:14
KMZ napisał(a):Wyświetl post
a ja wam powiem ze Roger i Baszczu nie są złymi pomysłami

Baszczu za Cikosa (Oczywiście kapitan) i dla nas byłby jak serce i dawniej mózg drużyny Arek ;-)

a Roger ? mógłbym się ciekawie prezentować w choince Maskaanta ;-)

Sobol
Roger - Melikson
Kirm - Mały
Ja nie myślę że Roger to zły gracz , w Polsce to on zbytnio nie miał z kim pograć.

Kirm - od kilku meczy gra lipę , albo zacznie grać albo też trzeba będzie myśleć nad konkurencją dla niego.

Co do Sobola , to wiem że to ważne ogniwo w naszym zespole , no ale każdy widzi jak gra ;/
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując