wislak93 napisał(a):

|
Znajomy chce zabrać na mecz 9 letniego syna, i tu pytanie czy jak kupi bilet na sektor E25 to będzie mógł swobodnie dostać się do strefy rodzinnej tak by dzieciak mógł wyjść na trening na murawę, a potem wrócić na swoje miejsce?
|
to wszystko zalezy od ochrony,jak trafi na wyrozumiałych gosci to nie będzie problemu,teraz na Górniku mój znajomy tez zszedł z E22 z synem i przez rodzinny mały wszedł na murawę,a tak a propos rodzinnego ,wziąlem syna sąsiada na mecz i kupiłem bilet na rodzinny,po meczu już w domu na pytanie matki jak było i czy duzo przeklinali odpowiedział ze nikt nie przeklinał oprócz wujka i stwierdziłem ze kumpel sam niech sobie idzie z synem na mecz bo ja niestety ale na ten sektor się nie nadaję

