Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2193
Stary 04.05.2011, 16:44
Tak czytam i czytam, co to za pokemony harcują po tym forum. Licznik wyjazdowy pewnie niewielki (gdyby był na poziomie średniej to nie byłoby wypisywania takich głupot) za to teksty pouczajace żywo zaczerpniete z GW i TVN i od PR-wców partii Tuska. Przyjdzie taka sierota raptem na kilka meczów i to tylko przy ul. Reymonta 22, a na forum ma najwiecej do gadania i pouczania. Dzieciaczki, wasze święto niebawem 1 czerwca, więc koncentrujcie się na tym temacie a nie na sprawach kibicowskich, bo z tymi macie najmniej do czynienia.
Odpowiedz cytując