wislak93 napisał(a):

|
Znajomy chce zabrać na mecz 9 letniego syna, i tu pytanie czy jak kupi bilet na sektor E25 to będzie mógł swobodnie dostać się do strefy rodzinnej tak by dzieciak mógł wyjść na trening na murawę, a potem wrócić na swoje miejsce?
|
Chyba nie da się zejść z górnego poziomu na dolny.
Najlepiej napisz do biura prasowego z tym pytaniem.
http://www.facebook.com/WislaKrakow?sk=app_2373072738
ps: pozdrawiam Wiślaka z powiatu
