sory że w tym temacie, ale nie wiem gdzie byłoby odpowiednie miejsce dla tego ogłoszenia
szukam osoby która wracałaby z Gdańska w miarę od razu po meczu(muszę być na 5-6 w Krakowie). Poszukuje transportu samochodowego tylko na powrót, ale co do kosztów za benzynę to na pewno się dogadamy, będę w stanie pokryć koszta podróży w obie strony. Jeżeli ktoś ma wolne miejsce w samochodzie to dajcie znać na Priv