Wyświetl pojedynczy post
zdzichu411
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2183
Stary 04.05.2011, 15:29
rozumiem że dopiero jak zginie kilkadziesiąt osob to sie przejmiesz? właśnie że się stało, latanie po boisku paruset ludzi to nie jest normalne, rozdupcanie stadionu też.

W....ia mnie taka właśnie kumatość co poniektórych i bagatelizowanie wszystkiego...
Odpowiedz cytując