|
rozumiem że dopiero jak zginie kilkadziesiąt osob to sie przejmiesz? właśnie że się stało, latanie po boisku paruset ludzi to nie jest normalne, rozdupcanie stadionu też.
W....ia mnie taka właśnie kumatość co poniektórych i bagatelizowanie wszystkiego...
|