Wyświetl pojedynczy post
pietras1234
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1231
Stary 04.05.2011, 15:28
Gainer, jak gainer. Szału nie ma, lepiej zjeść kuraka z ryżem i czymś zielonym, ale jak nie masz czasu to jak najbardziej jako drugie śniadanie. Ewentualnie po treningu.
"Ten febrisan Cię tak rozp...?"
Odpowiedz cytując