Wyświetl pojedynczy post
88seba88
Banita
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18349
Stary 04.05.2011, 14:58
Powiem krótko : WSTYD !!! dla miasta - że nie reaguje i nie popędza robotników do roboty, i dla kierownictwa wisły za to że nie popędza miasta !!!!
Odpowiedz cytując