Reksio33 napisał(a):

|
Z tego co pamiętam to przedsezonowe oczekiwania były bardzo duże. Szczególnie wszyscy jaraliśmy się po dwumeczu z FC Šiauliai, że jaką to my ekipę mamy i jakie to transfery porobiliśmy ciekawe (reprezentanci młodzieżówek, zawodnik z Bundesligi).
|
Tu mnie masz. Sam się jarałem tymi meczami, zwłaszcza po rewanżowym. Źle się wyraziłem i chodziło mi raczej o to jak wyglądała sytuacja po wpadce z Karabachem i późniejszych naszych wynikach do jakiegoś tam "przełomu" z Lechią.
Generalnie chodziło mi o pokazanie, że dzisiaj nic nie wskazuje na to, że powinniśmy się martwić wynikami przyjaciół z Wrocławia czy Gdańska, bo szanse na to że nas dopadną są nieduże. Oczywiście za dwie kolejki mój post może być przykładem nadmiernego optymizmu i braku obiektywizmu, z którego wszyscy będą się śmiać, ale cóż - taki urok tego sezonu.