killabeez napisał(a):

|
Także w najgorszym razie (realnie, oczywiście piłka rządzi się swoimi prawami i możemy wtopić wszystko do końca i wylądować na 5-6 pozycji) skończymy sezon na drugiej pozycji, co i tak jest wynikiem niezłym, w porównaniu z przedsezonowymi oczekiwaniami.
|
Z tego co pamiętam to przedsezonowe oczekiwania były bardzo duże. Szczególnie wszyscy jaraliśmy się po dwumeczu z FC Šiauliai, że jaką to my ekipę mamy i jakie to transfery porobiliśmy ciekawe (reprezentanci młodzieżówek, zawodnik z Bundesligi).