Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11679
Stary 04.05.2011, 14:18
killabeez napisał(a):Wyświetl post
Także w najgorszym razie (realnie, oczywiście piłka rządzi się swoimi prawami i możemy wtopić wszystko do końca i wylądować na 5-6 pozycji) skończymy sezon na drugiej pozycji, co i tak jest wynikiem niezłym, w porównaniu z przedsezonowymi oczekiwaniami.
Z tego co pamiętam to przedsezonowe oczekiwania były bardzo duże. Szczególnie wszyscy jaraliśmy się po dwumeczu z FC Šiauliai, że jaką to my ekipę mamy i jakie to transfery porobiliśmy ciekawe (reprezentanci młodzieżówek, zawodnik z Bundesligi).
Odpowiedz cytując