cassius31krakow napisał(a):

Jeśli masz dostęp do tego artykułu to go wklej. Nie zamieszczaj linków, do stron których nie można przeczytać.
dzięki
|
Czytałem ten artykuł w wersji papierowej. I ogólnie nic nowego nie wymyślili poza tym że do 11 czerwca chcą oddać trybunę północną (i tu prace postępują i pewnie ten termin zostanie dotrzymany). Na zachodniej się nic nie dzieje i nie zapowiada się żeby się coś zmieniło. Podobno dziś ma być jakieś info od inwestora (Miasta) co ukończeniem tej trybuny (zachodniej).
I chyba najciekawsze z tego wszystkiego jest to że artykuł został zainspirowany e-mailem od jakiegoś Wiślaka. Pewnie tego który został tu wklejony w poprzednich postach. Czy wynika z tego że warto słać takie e-maile bo może dzięki takim artykułom więcej osób dowie się jaki syf jest związany z tą budową.