@tofik - haha dobre
Te pismaki są w stanie do jednej gdzieś usłyszanej nuty dopisać całą piosenkę. Najpierw, że Stan odchodzi, teraz Guerreiro, a jutro może będą pewni, że chodziło o Saganowskiego

A mogło chodzi o 20 innych piłkarzy lub kogoś z ławki.
Nic nie ustalimy na podstawie newsa z onetu
