Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline
#
9246
04.05.2011, 13:01
TOMEK 11
napisał(a):
nawet Wojciechowski nie chce mu dać takiej kasy jaką on che
z Pachuci to i pół składu by wyrwał
, ale ci panowie moim zdaniem najbardziej ciekawi, ciekawe tylko jak z cenami
http://www.transfermarkt.de/en/leoba...ler_52614.html
http://www.transfermarkt.de/en/edgar...ler_90147.html
http://www.transfermarkt.de/en/paul-...ler_52606.html
http://www.transfermarkt.de/en/jose-...ler_52623.html
czy wy na prawdę myślicie, że oni za bezcen oddadzą swoich asów?
połowa z nich to reprezentanci swoich krajów. No ale pomarzyć można
"Ludzie są tacy
głupi
, że to
działa
. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
tomasz_19
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomasz_19
Znajdź inne posty napisane przez tomasz_19