Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9246
Stary 04.05.2011, 13:01
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
nawet Wojciechowski nie chce mu dać takiej kasy jaką on che


z Pachuci to i pół składu by wyrwał , ale ci panowie moim zdaniem najbardziej ciekawi, ciekawe tylko jak z cenami

http://www.transfermarkt.de/en/leoba...ler_52614.html
http://www.transfermarkt.de/en/edgar...ler_90147.html
http://www.transfermarkt.de/en/paul-...ler_52606.html
http://www.transfermarkt.de/en/jose-...ler_52623.html
czy wy na prawdę myślicie, że oni za bezcen oddadzą swoich asów? połowa z nich to reprezentanci swoich krajów. No ale pomarzyć można
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując