Wyświetl pojedynczy post
tsw maniek
Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21846
Stary 04.05.2011, 13:01
Witam Mam taki problem moze sie ktos bedzie orientowal.Zerwałem ostatnio sciegno achillesa(zachcialo sie grac w pilke na stare lata ) jestem zarejestrowany obecnie w urzedzie pracy,czy po skonczonym leczeniu bedzie mi przyslugiwalo jakies odszkodowanie z ZUS bo chyba urzad pracy odprowadza skladki do ZUS.Jak by ktos cos wiedzial to prosze o odpowiedz Z góry dzieki
TYLKO WISLA TS.........
Odpowiedz cytując