Witam Mam taki problem moze sie ktos bedzie orientowal.Zerwałem ostatnio sciegno achillesa(zachcialo sie grac w pilke na stare lata

) jestem zarejestrowany obecnie w urzedzie pracy,czy po skonczonym leczeniu bedzie mi przyslugiwalo jakies odszkodowanie z ZUS bo chyba urzad pracy odprowadza skladki do ZUS.Jak by ktos cos wiedzial to prosze o odpowiedz Z góry dzieki