domin_czyzyny napisał(a):

jak coś to budżet w najlepszych latach ledwo się dopinał, a zresztą było głośno o przeszacowaniu budżetu, bo odpadliśmy z pucharów, graliśmy cały czas poza R22 i straciliśmy strategicznego sponsora !! - więc prawie każdy powinien wiedzieć, że przez co najmniej kilka lat Wisła była na minusie
i Cupiał jeszcze ma darmowe kiełbaski i whiski !! skandal jak on może tak wykorzystywać WISŁĘ !!! ;-)
naprawdę zastanów się co piszesz, żenua
|
Nie bój się Cupiał pieniądze liczyć potrafi. Brożki, Marcelo, Głowacki, Diaz. I już Wisła jest na plus.