Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2498
Stary 04.05.2011, 12:44
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
jak coś to budżet w najlepszych latach ledwo się dopinał, a zresztą było głośno o przeszacowaniu budżetu, bo odpadliśmy z pucharów, graliśmy cały czas poza R22 i straciliśmy strategicznego sponsora !! - więc prawie każdy powinien wiedzieć, że przez co najmniej kilka lat Wisła była na minusie

i Cupiał jeszcze ma darmowe kiełbaski i whiski !! skandal jak on może tak wykorzystywać WISŁĘ !!! ;-)

naprawdę zastanów się co piszesz, żenua
Nie bój się Cupiał pieniądze liczyć potrafi. Brożki, Marcelo, Głowacki, Diaz. I już Wisła jest na plus.
..
Odpowiedz cytując