Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4717
Stary 04.05.2011, 12:20
Co do zainteresowania pikników meczami TOP to nie ma co być zbulwersowanym, prawa rynku.

Dopóki nie będziemy mieć 30 tysięcy fanatyków dla których mecz przy R22 to świętość lub dopóki zapotrzebowanie na widowisko piłkarskie nie przekroczy liczby krzesełek na stadionie będą się zdażać sytuacje że na najważniejsze mecze stadion będzie zapełniony w 100% a na pozostałe nie.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując