Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#675
Stary 04.05.2011, 12:15
Odnośnie zamieszania wokół Staszka, to w "PS" Ochalik miał ponoć powiedzieć że:

- Stan w przyszłym sezonie będzie pracował w Wiśle Kraków. Rozmawiałem z nim i zapewnił, że nie spotkał się z żadnym przedstawicielem Panathinaikosu. Wszystko co robił w Grecji ma związek z jego działalnością w Wiśle Kraków - powiedział "Przeglądowi Sportowemu" rzecznik prasowy Wisły Adrian Ochalik.


Za wp.pl
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując