|
Nie strasznie, nie straszcie .. bo potem jak zwykle się okaże że zostało mnóstwo biletów. Ktoś coś przeczyta w necie i odpuszcza sobie wyjście po bilet. To że jest jakaś kolejka przecież nie powinno dziwić, trudno żeby nie było.
Idzcie już teraz do Strefy Kibica a na pewno się załapiecie na wejściówki, pamiętajmy że z początku zawsze jest małe bum, a potem się oczyszcza..
Ostatnio edytowane przez aNouc : 04.05.2011 o godz. 11:44.
|