Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Sensej
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: z tamtąd gdzie mnie nie chcą

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4713
Stary 04.05.2011, 11:38
Kolejka dość sporawa. Jednak dzieki 10 kasom prócz początkowych kolejek do połowy drogi miedzy Reymonta a strefa kibica, pewnie będzie to szło.

Każdy kupuje dużo biletów boi na 2 mecze od razu bierze
Odpowiedz cytując