Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
derr
Senior Member
Od: 08.2004
Skąd: KRAKÓW
Offline
#
4710
04.05.2011, 11:08
No widze ze to pewnie twoj news wiec sie kłocił nie bede Może paru ma konski wyraz twarzy hehe ale faktycznie dzis zapisy to sie skumulowalo
Ostatnio edytowane przez derr : 04.05.2011 o godz. 11:14.
derr
derr
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do derr
Znajdź inne posty napisane przez derr