Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9240
Stary 04.05.2011, 11:05
wroobel88 napisał(a):Wyświetl post
Tak do Ciebie, bo jednak Seedorf to zupełnie inna liga niż Kew. Kew nigdy nie stanowił o sile reprezentacji, w przeciwieństwie do Seedorfa, który właśnie dlatego mógłby trochę ludzi na trybuny przyciągnąć. O Kew bardzo dużo ludzi usłyszało pierwszy raz kiedy od nas przychodził, a Seedorf to gwiazda światowej piłki jakby nie było. Reich i Borowka byli takimi trochę gwiazdami z odzysku, bo przychodzili do naszej ligi (o ile się nie mylę) po kilku latach od swoich najlepszych występów.
Sam nie wierze, ze Clarence do nas przyjdzie, bo najprawdopodobniej pójdzie do Brazylii skąd pochodzi jego żona.
I Dzięki Bogu - tym ostatnim mnie pocieszyłeś

Pozdrawiam


TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
załóżmy że przez 3 sezony płacimy mu tyle ile w Milanie- 4mln euro co daje 12mln euro, nie lepiej zbudować za taką kasę pakę z młodych gniewnych wspartą kilkoma doświadczonymi graczami?
Dla murray, Ayala czy mnie to oczywiste że wywalenie takiej kasy nawet na Seedorfa to porażka. Można taką kasę wydać lepiej. Na przykład tak jak napisałeś.

Kluvi napisał(a):Wyświetl post
No ale skoro Twoim wyznacznikiem jest wiek to cóż Pareiko nie powinien grać u nas np .
Jakoś z rocznika 1976 to nie widzę piłkarzy którzy w naszej lidze brylują - nawet Nasz Radek (rocznik 1976) coraz bardziej rozczarowuje. Ciekawe jakby grał Seedorf u nas w Polsce bez wsparcia medycznego Milanu (jak pisał murray?)

Zresztą Dziek Bogu woli Brazylię i piękne plaże - niech jedzie wypoczywać. Powodzenia Claerence
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 04.05.2011 o godz. 11:34.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując