Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
derr
Senior Member
Od: 08.2004
Skąd: KRAKÓW
Offline
#
4708
04.05.2011, 11:02
"Otwarte są wszystkie kasy biletowe dzięki czemu sprzedaż idzie dosyć sprawnie. Sporo osób kupuje po kilka lub kilkanaście biletów dla siebie i znajomych" konie jak nic.
derr
derr
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do derr
Znajdź inne posty napisane przez derr