Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
derr
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4708
Stary 04.05.2011, 11:02
"Otwarte są wszystkie kasy biletowe dzięki czemu sprzedaż idzie dosyć sprawnie. Sporo osób kupuje po kilka lub kilkanaście biletów dla siebie i znajomych" konie jak nic.
derr
Odpowiedz cytując