Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Krzyma
Member
Od: 11.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
4707
04.05.2011, 10:29
Właśnie stoje w kolejce po bilety na lecha i cracovie i jest od nowa naprawdę dluga. Myślę że bilety szybko zejdą.
JESTEŚMY
DUMĄ
TEGO
MIASTA
!!
A
W
NASZYCH
SERCACH
BIAŁA
GWIAZDA
!!
Krzyma
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krzyma
Znajdź inne posty napisane przez Krzyma