Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Krzyma
Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4707
Stary 04.05.2011, 10:29
Właśnie stoje w kolejce po bilety na lecha i cracovie i jest od nowa naprawdę dluga. Myślę że bilety szybko zejdą.
JESTEŚMY DUMĄ TEGO MIASTA !!
A W NASZYCH SERCACH BIAŁA GWIAZDA !!

Odpowiedz cytując