|
Pierwsza taka deklaracja od czasu Bednarza czyli w sumie od dość dawna.
Podoba mi się jak on walczył o Meliksona i Sivakova więc i teraz jeden dwóch dobrych zawodników ma szansę sprowadzić. Zwłaszcza, że po tej rundzie zniknie na pewno sześciu zawodników, a kolejnych sześciu jest do odstrzału.
Czekam na komentarz na oficjalnego od samego Stana lub rzecznika w sprawie tego wypadu do Grecji.
|