Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44213
Stary 04.05.2011, 07:29
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Prawda czy nieprawda z tym kaperowaniem przez PAO, ale sprawę trzeba natychmiast wyjaśnić. Praktycznie za miesiąc zaczyna się ostateczna faza przygotowań do okienka transferowego. Jeśli zmienić dyrektora sportowego, to teraz. Stan musi się zadeklarować, musimy wiedzieć na czym stoimy. Inaczej będziemy mieć spory problem w lecie.
Dokładnie sprawę należy wyjaśnić natychmiastowo. Gdyby Stan tak zrobił byłoby to nie fair w stosunku do naszego klubu, podjął się jakiegoś wyzwania i nawet nie spróbował jemu sprostać.

Ciekawe czy wtedy nasze ewentualne cele transferowe nie stałby się celami PAO choć wiemy, że tam szuka się półkę wyżej.
Tak naprawdę nie wiemy po co on dokładnie w tej Grecji był (jeśli był) może kogoś obserwował ? Kużba też był tam na jakimś meczu/ach.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 04.05.2011 o godz. 07:47.
Odpowiedz cytując