Niezłe kwiatki:
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Oczekuję od zarządu zdecydowanej i jasnej reakcji. Albo to bzdura prasowa wyssana z palca, albo oczekujemy od PAO pieniędzy za zgodę na transfer dyrektora sportowego. Przecież Stan Valckx związał się z klubem dwuletnim kontraktem i do czegoś to zobowiązuje.
Swoją drogą, jeśli to się potwierdzi to straszny kwas będzie. Facet zamiast oglądać nowych zawodników rozgląda się za nowym kontraktem. Fajne się nam szykuje letnie okienko transferowe. I to w sytuacji, gdy wyczerpaliśmy praktycznie limit błędów w polityce kadrowej klubu.