Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2497
Stary 04.05.2011, 07:17
Niezłe kwiatki:

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Oczekuję od zarządu zdecydowanej i jasnej reakcji. Albo to bzdura prasowa wyssana z palca, albo oczekujemy od PAO pieniędzy za zgodę na transfer dyrektora sportowego. Przecież Stan Valckx związał się z klubem dwuletnim kontraktem i do czegoś to zobowiązuje.

Swoją drogą, jeśli to się potwierdzi to straszny kwas będzie. Facet zamiast oglądać nowych zawodników rozgląda się za nowym kontraktem. Fajne się nam szykuje letnie okienko transferowe. I to w sytuacji, gdy wyczerpaliśmy praktycznie limit błędów w polityce kadrowej klubu.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując