Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
44211
04.05.2011, 07:17
@88seba88 i Tomek11
Tylko że Baszczu gra w tej Grecji na stoperze nie na prawej.
34 lata... dosyć sporo na ganianie przez 90 minut po prawej stronie - tego bym się obawiał.
Pewnie pójdzie do Ruchu albo Górnika o ile GZ się nie rozłoży.
arti