Kluvi napisał(a):

AYALA ale taki Żuraw czy Boukhari nie umywają się do Seedorfa co Ty porównujesz. Obecnie 35 letni Holedner ma pewnie lepszą wydolność niż połowa młodych zawodników w lidze. Taki koleś na raz łyknąłby naszą ligę i nie ma w tym przesady.
tomasz_19 wiadomo że jest nierealny, ale sam przyznasz że ktoś taki jakby jakimś cudem przyszedł do nas to by marketing znacząco poprawił i nie mówię tu o frekwencji na stadionie bo nie tylko to wchodzi w marketing.
jeszcze jedno co wiedziałeś o Jaliensie przed transferem? To nazwisko nic tak naprawdę nie mówiło dopiero jak jego karierę prześledziłeś mogłeś stwierdzić że jest niezły. A taki Seedorf na dzień dobry wzbudziłby sensację w całej Polsce nie oszukujmy się
|
Nie zgodze sie z Tobą.Miał 2 lata temu przyjśc do Wisły Maxim Szackih który miał wtedy 31 lat i prawie 100 bramek strzelonych dla Dynama Kijów jednak nie było Nas wtedy stac spełnic jego oczekiwań finansowych i dlatego dziś gra w Arsenale Kijów.W 26 meczach w barwach Arsenalu zdobył 9 goli i zaliczył 3 asysty.To chyba dobry wynik.Dla takich zawodników zdecydowanie tak a NIE dla 35 latków.Pozatym o czym My tu dyskutujemy Seedrorf pewnie trafi do Machaczkały albo Groznego i dostanie kilka mln $ kontraktu.Teraz Anzhi interesuje sie Gattuso,Juninho Pernambucano i Raulem.