|
Adebayor to nie wiem, czy go przypadkiem nie podmienili w tym City na innego Murzyna. Przecież on tylko biegał i kopał wszystko, co się rusza.
Debilna decyzja sędziego z nieuznaniem bramki Higuaina. I kilka pomniejszych decyzyj również. Mascherano dwa razy faulował Ronaldo w okolicach pola karnego, ale nie było odgwizdanego wolnego.
Summa summarum - gran derbi, które miały być jednostronne okazały się najbardziej zacięte z całego czteropaka.
Powód: karny, wolny
Ostatnio edytowane przez murray : 03.05.2011 o godz. 22:12.
|