Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#277
Stary 03.05.2011, 22:07
Adebayor to nie wiem, czy go przypadkiem nie podmienili w tym City na innego Murzyna. Przecież on tylko biegał i kopał wszystko, co się rusza.

Debilna decyzja sędziego z nieuznaniem bramki Higuaina. I kilka pomniejszych decyzyj również. Mascherano dwa razy faulował Ronaldo w okolicach pola karnego, ale nie było odgwizdanego wolnego.

Summa summarum - gran derbi, które miały być jednostronne okazały się najbardziej zacięte z całego czteropaka.
Powód: karny, wolny
Ostatnio edytowane przez murray : 03.05.2011 o godz. 22:12.
Odpowiedz cytując