|
tomasz_19 racja ale dla piknikowca, bo o takich mówimy przy zapełnianiu stadionu ( bo Ci wierni teraz już go zapełniają) to na dzień dobry nie wiedzieli kto to jest, a taki Seedorf jednak robi wrażenie. O to mi chodziło.
Czy na 50%? nie sądzę myślę że co do jego możliwości przekonamy się w kolejnym sezonie.
|