AYALA napisał(a):

Boukhari,Jaliens czy Żuraw też kiedyś świetnie grali (Boukhari prawie dekade temu,Żuraw ze 3 lata temu) dziś pożytku z nich niewiele.Niech Valckx bierze przykład z BATE,tam nie ma graczy 32 czy 35 letnich.Wszystko młodzi,zdrowi i wybiegani Białorusini plus jeden 22 letni Brazylijczyk-Renan za to co roku wysoko zachodzą w pucharach a My odpadamy już latem.
Marzy mi sie żeby Valckx znalazł jeszcze jednego takiego pomocnika jak Melikson i jakiegoś łowce bramek.To takie minimum na następne okienko transferowe
|
U nas tez jest jeden młody, zdrowy i wybiegany Białorusin
tylko zdaje sie, że zapomniał jak sie w piłke gra...
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"