|
Naprawdę chciałbym zrozumieć jak ktokolwiek może sympatyzować z Barcelona w tym dwumeczu?
Przecież tam biega 11 Arboledów! I jeszcze ci kibice, którym nawet się koszulki nie chce ubrać czy szalika wziąść... 89 minuta a najbardziej słychać gwizdy na Real...
Żałość to dziadostwo oglądać.
|