Wyświetl pojedynczy post
GajowyDrwal
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: z lasu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#275
Stary 03.05.2011, 21:39
Naprawdę chciałbym zrozumieć jak ktokolwiek może sympatyzować z Barcelona w tym dwumeczu?

Przecież tam biega 11 Arboledów! I jeszcze ci kibice, którym nawet się koszulki nie chce ubrać czy szalika wziąść... 89 minuta a najbardziej słychać gwizdy na Real...

Żałość to dziadostwo oglądać.
Odpowiedz cytując