Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#270
Stary 03.05.2011, 21:03
maro olTSkul napisał(a):Wyświetl post
Panowie , pier.olcie to , patrzeć jak się gwiazdorki wywracają , a trenewr M. jak dziecko w podstawówce , co mu ktoś kanapki pod.......ił...

Hokej - tu są prawdziwe emocje .
Słowacja -Rosja polecam się przełączyć
To tak jak bym ja zamiast tego Twojego hokeju, polecał Ci oglądać snookera. A Barca-Real to mimo wszystko derby Europy.
Odpowiedz cytując