maro olTSkul napisał(a):

Panowie , pier.olcie to , patrzeć jak się gwiazdorki wywracają , a trenewr M. jak dziecko w podstawówce , co mu ktoś kanapki pod.......ił...
Hokej - tu są prawdziwe emocje .
Słowacja -Rosja polecam się przełączyć
|
To tak jak bym ja zamiast tego Twojego hokeju, polecał Ci oglądać snookera. A Barca-Real to mimo wszystko derby Europy.