Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9224
Stary 03.05.2011, 20:52
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
AYALA a nie widzisz różnicy między zawodnikiem który grał dobrze 5 lat temu i ma 33 lata , a takim pokroju Seedorfa co ma 35 lat gra regularnie i na dobrym poziomie w jednym z najlepszych klubów?

Ja nie neguje Twojego pomysłu bo tak też powinniśmy próbować ale im lepszy zawodnik przychodzi im bardziej znany, tym łatwiej nam będzie ściągać i negocjować z innymi zawodnikami. Co podkreślał nie raz Stan
Boukhari,Jaliens czy Żuraw też kiedyś świetnie grali (Boukhari prawie dekade temu,Żuraw ze 3 lata temu) dziś pożytku z nich niewiele.Niech Valckx bierze przykład z BATE,tam nie ma graczy 32 czy 35 letnich.Wszystko młodzi,zdrowi i wybiegani Białorusini plus jeden 22 letni Brazylijczyk-Renan za to co roku wysoko zachodzą w pucharach a My odpadamy już latem.

Marzy mi sie żeby Valckx znalazł jeszcze jednego takiego pomocnika jak Melikson i jakiegoś łowce bramek.To takie minimum na następne okienko transferowe
Ostatnio edytowane przez AYALA : 03.05.2011 o godz. 21:31.
Odpowiedz cytując