Wyświetl pojedynczy post
małpa
Member
 
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#402
Stary 03.05.2011, 20:25
no i ch** strzelił całą akcję ' rządu niespełnione obietnice - temat zastępczy kibice ' .

teraz zamiast pokazywać jakieś urywki z meczu i te trasnparenty wymierzone w tuska pokazywać, będą pokazywać jak gazują pyry i jak legia rzuca wiaderkami...

no pojebało do reszty. Zwłaszcza, że pyry jak zobaczycie - to ilu, dwóch wyskoczyło z siatką...czyli żadna bójka w afekcie, tylko z nudów wzieli barierki i poszli....

to samo legia w Wilnie kiedyś.

To największa głupota moim zdaniem, takie robienie burd z niczego. Bo rozumiem wjazd z bramą jak ma się zakaz, albo wiecie , krojenie barw. A tak ?
Odpowiedz cytując