|
no i ch** strzelił całą akcję ' rządu niespełnione obietnice - temat zastępczy kibice ' .
teraz zamiast pokazywać jakieś urywki z meczu i te trasnparenty wymierzone w tuska pokazywać, będą pokazywać jak gazują pyry i jak legia rzuca wiaderkami...
no pojebało do reszty. Zwłaszcza, że pyry jak zobaczycie - to ilu, dwóch wyskoczyło z siatką...czyli żadna bójka w afekcie, tylko z nudów wzieli barierki i poszli....
to samo legia w Wilnie kiedyś.
To największa głupota moim zdaniem, takie robienie burd z niczego. Bo rozumiem wjazd z bramą jak ma się zakaz, albo wiecie , krojenie barw. A tak ?
|