Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#390
Stary 03.05.2011, 20:19
I bardzo dobrze że Legia wygrała , teraz kibice Amici nie będą tak bardzo zadzierać nosa i będą drżeć o awans do europejskich pucharów bo jeśli nie to ich ulubieńcy szybko wyemigrują
A na Wawrzyniaku musiała być zajebista presja jak widział wszystkich kibiców którzy już za linią stali by wbiec i cieszyć się z Pucharu , to by było dobre gdyby nie strzelił , ciekawe co by wtedy zrobili
Odpowiedz cytując