Wyświetl pojedynczy post
klusek89
Junior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#354
Stary 03.05.2011, 19:26
A dla nas to chyba wszystko jedno bo i z jednymi i drugimi mecz nas czeka wiec beda stawac na glowie zeby jak najwyzej w tabeli byc.
Odpowiedz cytując