Temat
:
Puchar Polski w wykonaniu innych zespołów.
Wyświetl pojedynczy post
klusek89
Junior Member
Od: 05.2010
Offline
#
354
03.05.2011, 19:26
A dla nas to chyba wszystko jedno bo i z jednymi i drugimi mecz nas czeka wiec beda stawac na glowie zeby jak najwyzej w tabeli byc.
klusek89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do klusek89
Znajdź inne posty napisane przez klusek89