Wyświetl pojedynczy post
Niekonik
Banita
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#350
Stary 03.05.2011, 19:23
pierwszy raz w zyciu kibicuje Legii nawet w pucharach trzymalem kciuki za ich przeciwnikow a tutaj takie jaja... nie nawidze amiki... a jak to z wami jest?
Odpowiedz cytując