Temat
:
Puchar Polski w wykonaniu innych zespołów.
Wyświetl pojedynczy post
Niekonik
Banita
Od: 10.2007
Offline
#
350
03.05.2011, 19:23
pierwszy raz w zyciu kibicuje Legii
nawet w pucharach trzymalem kciuki za ich przeciwnikow
a tutaj takie jaja... nie nawidze amiki... a jak to z wami jest?
Niekonik
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Niekonik