Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Niekonik
Banita
Od: 10.2007
Offline
#
4704
03.05.2011, 19:21
witam... bede mial 5 gosci z wroclawia na derby. Czy nasze Stowarzyszenie posiada jakas pule biletow dla zgód?
Niekonik
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Niekonik