Jot napisał(a):

Nie jestem i nie byłem wyborcą gajowego mądralo od siedmiu boleści, zapamiętaj to raz na zawsze. Już to pisałem nie raz, i nie dwa, a ty dalej swoje. Nudny już się zrobiłeś, więc jak chcesz mi pojechać to wysil się bardziej. Nabijam się z was, bo jesteście żałośni, w tym jak próbujecie dowieść swojej racji i jak kreujecie się na forum na wielkich patriotów
A jak czasem będziesz mi chciał pocisnąć od postkomuchów, TVN-owców, lewaków, czytelników wyborczej, ziomków gajowego czy jeszcze innych przydomków jakie twoja pospinana jak bawole jaja głowa wymyśli to odbij lepiej, bo nie trafiłeś pod właściwy adres.
|
To raczej Ty się silisz żeby mi pojechać. Ja Ci tylko zwracam uwagę że jak chcesz mierzyć patriotyzm dbałością o poprawność języka to odkąd nastały czasy gajowego jest to nieparlamentarne. Dlatego uważaj co piszesz bo możesz kogoś ważnego obrazić.
ps. Skoro jak mniemam nie głosowałeś na Jarka, jesteś pośrednio odpowiedzialny za groteskę którą odstawia miłościwie nam urzędujący. Wstyd.