Temat
:
Puchar Polski w wykonaniu innych zespołów.
Wyświetl pojedynczy post
martonas
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
329
03.05.2011, 18:35
Kocur
napisał(a):
Czyżby Legia była tak pewna miejsca w lidze dającego puchary że ten mecz totalnie odpuszcza ... ?
Dziwne ...
Wydaje mi się, że oni tak grają od ładnych paru tygodni
martonas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do martonas
Znajdź inne posty napisane przez martonas