Temat
:
Puchar Polski w wykonaniu innych zespołów.
Wyświetl pojedynczy post
ZoneNh
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: 50°03′41″N 19°56′18″E
Offline
#
328
03.05.2011, 18:33
Ciężki wybór ale bardziej pasowała mi wygrana Legii.
A co do niektórych wypowiedzi dotyczących protestu - to daje przekrój jak by u nas taka akcja wyglądała.
Ps. Ładna, bardzo ładna jak na wyjazd kartoniada Legii.
ZoneNh
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ZoneNh
Znajdź inne posty napisane przez ZoneNh