Wyświetl pojedynczy post
ZoneNh
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: 50°03′41″N 19°56′18″E

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#328
Stary 03.05.2011, 18:33
Ciężki wybór ale bardziej pasowała mi wygrana Legii.

A co do niektórych wypowiedzi dotyczących protestu - to daje przekrój jak by u nas taka akcja wyglądała.

Ps. Ładna, bardzo ładna jak na wyjazd kartoniada Legii.
Odpowiedz cytując