murray nie przesadzaj. Napisałem ci wystarczyło 10 lat by Turcy nam tak odjechali.. My mieliśmy szansę w 2003 roku i nie wykorzystaliśmy jej.
Co do wieku a Pareiko to ma 22 lata? Też trzyma formę dzięki profesjonalizmowi, i taki Seedorf też pewnie dałby radę. I w cale to nie burzy się z naszą polityką transferową, bo ona przede wszystkim zmieniła się tym że nie mamy przypadkowych ludzi, co dominowało w poprzednich latach niestety.
Poza tym taki Seedorf to na raz łyknąłby Łobo czy Riosa.. nie mówiąc o reszcie ligi. Pewnie bez jednej nogi by sobie nieźle radził w naszej lidze

hehe
Ale jak napisałem na chwilę obecną to nie nasze realia.
A i na koniec, sam Basałaj mówił że chcą w przyszłości sprowadzić do Wisły kogoś z wielkim nazwiskiem..