Wiślak178 napisał(a):

|
Jakby dopingowali 15 minut i wyszli do końca meczu to by było na prawdę coś, a tak nikogo to w ogóle nie zaboli, ale i tak plus za akcje.
|
Nikogo by nie zabolało bo i tak zapłacili za bilety wiec pieniądze w kasie się zgadzają! Trzeba zrobic ogólnopolski protest nie przychodzenia na stadiony, wtedy jak zaczną tracić pieniądze kluby, pzpn (problem ze sponsorami) itp to może coś pomóc. Akcja z transparentami nic nie da, musi ich uderzyć po kieszeni !