Wyświetl pojedynczy post
Wiślak178
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#317
Stary 03.05.2011, 18:03
Jakby dopingowali 15 minut i wyszli do końca meczu to by było na prawdę coś, a tak nikogo to w ogóle nie zaboli, ale i tak plus za akcje.

jaro1985r napisał(a):Wyświetl post
Nikogo by nie zabolało bo i tak zapłacili za bilety wiec pieniądze w kasie się zgadzają! Trzeba zrobic ogólnopolski protest nie przychodzenia na stadiony, wtedy jak zaczną tracić pieniądze kluby, pzpn (problem ze sponsorami) itp to może coś pomóc. Akcja z transparentami nic nie da, musi ich uderzyć po kieszeni !
Pod względem finansowym by ich nie zabolało ale gazety coś musiały by o tym napisać że mecz był przy pustych trybunach i ciekawe co by napisała GW? Że 10 tysięcy chuliganów, dilerów, złodziei wyszło ze stadionu bo GW pisze o nich prawde? Założe się że tym razem nazwaliby kibiców kibicami i o to chodzi. A po za tym to pokazałoby niesamowitą siłę, pomyśleliby sobie "Ci ludzie na prawdę są nienormalni, kupili bilet, pojechali w Polske by i tak nie oglądnąć meczu... I to nie jakaś garstka, tylko tysiące ludzi tak nas nienawidzi... Może warto odpuścić?"
Ostatnio edytowane przez Wiślak178 : 03.05.2011 o godz. 18:18.
Odpowiedz cytując