Wyświetl pojedynczy post
GajowyDrwal
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: z lasu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#309
Stary 03.05.2011, 17:52
pirat.z.karaibow napisał(a):Wyświetl post
Świetnie. Nie ma to jak wydać kasę za wyjazd, stracić czas, wejść i wyjść.

Pogratulować inwencji.
Dziwne, że trzeba tłumaczyć takie rzeczy, ale sie postaram:

Protest miał pokazać, że polscy kibice potrafią się zjednoczyć i jeśli pzpn/rzad/dziennikarze nie zmienią swej polityki, to jest w przyszłości możliwe iż stadiony beda puste na meczach ligowych.
Odpowiedz cytując