pirat.z.karaibow napisał(a):

Świetnie. Nie ma to jak wydać kasę za wyjazd, stracić czas, wejść i wyjść.
Pogratulować inwencji.
|
Dziwne, że trzeba tłumaczyć takie rzeczy, ale sie postaram:
Protest miał pokazać, że polscy kibice potrafią się zjednoczyć i jeśli pzpn/rzad/dziennikarze nie zmienią swej polityki, to jest w przyszłości możliwe iż stadiony beda puste na meczach ligowych.