|
W takich własnie meczach trzeba protestować.
Finał, mecz w TVP, pociski na Tusków, Wybiorcze, leśne dziadki. O to chodzi!
Tu chodzi o ramówkę meczu.. jezuniu, jak niektórzy nie trybią.. chodzi o to że pzpn chciał wielki piękny finał (pokazać Polsce fajną wizytówkę) a wyszło wielkie gówno. Pociski, transparenty, wychodzenie ze stadionu, przekupiony komentator.. itd, chcieli piękno finału ,a wyszli na frajerów, mecz jest w TVP sport więc tłumaczyć dalej chyba nie trzeba = zwykłe wiadomosci i czysto sportowe będą o tym mówić / pokazywać w OTWARTEJ TELEWIZJI do której dostęp ma każdy Polak.
I dobrze że pojechali na mecz bo inaczej nikt by o tym nie mówił, ich obecność (kibiców) była potrzebna, bez tego nie byłoby pocisków czy transparentów. A tak PZPN dałby darmowe bilety miejscowym i tym podobnymi zamiótł pod dywan.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 03.05.2011 o godz. 17:58.
|