Temat
:
Puchar Polski w wykonaniu innych zespołów.
Wyświetl pojedynczy post
GAMBOS
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
296
03.05.2011, 17:41
For_FuN_
napisał(a):
Czemu stadion jest pusty? OCB?
odspiewali hymn narodowy i se poszli
protestu ciąg dalszy
Szanuję rywala, ale my jesteśmy Wisła Kraków !!!!
Robert Maaskant
GAMBOS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GAMBOS
Znajdź inne posty napisane przez GAMBOS